Kategorite See All >

Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,700.00Lekë - 5,150.00Lekë /30mL

Sasia:
:
Sasi:
(18 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Clinique – Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator

Për kë është i përshtatshëm?

Lëkurë e thatë në shumë të thatë.

Lëkurë e thatë në të kombinuar.

Lëkurë e kombinuar në të yndyrshme.

Lëkurë e yndyrshme.

 

Çfarë është?

Moisture Surge 100 Hour Auto-Replenishing Hydrator është krem ​​hidratues pa vaj me bio-ferment ekskluziv aloe dhe acid hialuronik të cilët

 depërtojnë thellë në sipërfaqen e lëkurës.

Hidratimi shkon në 10 shtresa të thella* dhe zgjat për 100 orë edhe pasi të keni larë fytyrën.

 

Çfarë bën?

Formula e lehtë pa vaj siguron hidratim që shkon mbi 10 shtresa të thella. *

Stimulon menjëherë lagështinë në lëkurë, prej 174% dhe e mban lëkurën të hidratuar për 100 orë.

 

Rezultatet pas përdorimit:

Pas një përdorimi:

Rrit lagështinë me + 174%.

Siguron 100 orë hidratim.

Lë lëkurën të butë.

Pa vaj.

 

Pas një jave përdorim:

99% e grave thanë se lëkura ndihej e hidratuar thellë. ***

95% e grave thanë se lëkura dukej e mbushur. ***

91% e grave thanë se lëkura dukej me shkëlqim. ***

98% e grave thanë që lëkura ishte më elastike. ***

95% e grave thanë që lëkura ishte më e shëndetshme. ***

 

* Në sipërfaqen e lëkurës: testimi in vitro pas 30 minutash.

*** Testimi i konsumatorit mbi 110 gra.


Veçori të produktit

-Bio-ferment aloe: bërë nga lactobacillus, ky përbërës ekskluziv i pasur me lëndë ushqyese ndihmon në mbushjen e lëkurës me lagështi. Një

nga përfitimet e procesit të fermentimit është se ai thyen molekulat e mëdha në madhësi më të vogla kështu që ato absorbohen më mirë në

lëkurë.

-Acidi hialuronik: mban hidratimin e lëkurës.

-Ujë aloe i aktivizuar: Uji i pastër me ekstrakt të gjetheve të aloe barbadensis ndihmon lëkurën të thith lagështinë më lehtë.

-Teknologjia e rimbushjes automatike: Duke përdorur ujë aloe të aktivizuar dhe kafeinë, ndihmon në

rehidratimin e vet lëkurës.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë. Mund të përdoret edhe si maskë 5 minutëshe.

 

Përbërësit

PWater\Aqua\Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Trisiloxane, Trehalose, Sucrose, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady's Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Thermus Thermophillus Ferment, Caffeine, Sorbitol, Palmitoyl Hexapeptide-12, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Oleth-10, Sodium Polyaspartate, Aloe Barbadensis Leaf Polysaccharides, Lactobacillus Ferment Lysate, Saccharide Isomerate, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Peg-8, Hexylene Glycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Bht, Disodium Edta, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Red 4 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140).wrbwrwsit

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura