Kategorite See All >

Teint Lumiere - Healthy Glow Hydrator Tan

GALÉNIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,450.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GALENIC - Teint Lumiere - Healthy Glow Hydrator Tan

 Teint Lumiere hidratues me ngjyrë për lëkurë të errët. E freskët, hidraton dhe në të njëjten kohë uniformon lëkurën duke bërë të duket edhe më e bukur.

Përmban Uncaria nga Amazona, principi aktiv i ketij hidratuesi me veti antioksiduese për të ndricuar lëkurën.

Përmban pigmente minerale për një ngjyrë sa me natyrale.

Pluhura përthithës për një efekt lëkurë e mëndafshtë.

Betaine e glikol hidratues

Sasia: 30ml


Përdorimi

Aplikoni vetëm ose pas trajtimit të përditshëm.


Përbërësit

Water (Aqua), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Propanediol, Betaine,Titanium Dioxide (CI 77891), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Peg-Ppg-18/18 Dimethicone, 1-2 Hexanediol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii Shea Butter, Citric Acid, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Hydrogenated Lecithin, Iron Oxides (CI 77492), (CI 77491), (CI 77499), Mica, Peg-10 Dimethicone, Propylene Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Uncaria Tomentosa Extract.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura