Kategorite See All >

Anthelios Sun Intolerance SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,000.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,400.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Anthelios Sun Intolerance SPF 50+

Anthelios Sun Intolerance Cream SPF 50+ është një produkt dermatologjik mbrojtës ndaj diellit i pasur me Neurosensinë. Formula ofron një spektër të gjerë mbrojtje (UVA-PF 39, UVB, Infrared-A dhe dëmtimin e ndotjes) dhe ndihmon në kufizimin e e diskomfortit nga rrezet UV, kruarjet dhe skuqjet.

Veçoritë e produktit

XL-Protect™ ofron mbrojtje të lartë ndaj rrezeve UVA/UVB. Neurosensine, me veti qetësuese, nuk lejon diskomfortin në lëkurë, kruarjet dhe skuqjet.

Për lëkurat e ndjeshme dhe intolerante ndaj rrezeve UV, të njohura si alergji nga dielli.

Fotostabël.

Jo komedogjenik.

Nuk le shenja te bardha.

Përbërësit

Aqua / Water, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Drometrizole Trisiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Titanium Dioxide [Nano] / Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Diisopropyl Sebacate, Stearyl Alcohol, Talc, Tocopherol, Nylon-12, Synthetic Wax, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Aluminum Hydroxide, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Steareth-8 Methacrylate Copolymer, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Caprylyl Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Disodium EDTA, Glyceryl Isostearate, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, PEG-8 Laurate, Pentylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Scutellaria Baicalensis Extract / Scutellaria Baicalensis Root Extract, Stearic Acid, T-Butyl Alcohol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Toluene Sulfonic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum (Code F.I.L.: C211243/1).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura