Kategorite See All >

Capilarte Anti - Dandruff shampoo

DERMEDIC (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,340.00Lekë /300ml
Cmimi ulur:
2,223.00Lekë /300ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermedic - Capilarte Anti - Dandruff shampoo

Një shampo për të luftuar zbokthin dhe shkaqet e saj

Përbërësit aktivë: klotrimazol, piritione zinku, piramon olamine, laktitol, glicerinë, d-panthenol

Ka veti kundër zbokthit dhe anti-mykotike

Parandalon shkaqet dhe zvogëlon simptomat e zbokthit me etiologji të ndryshme, përfshirë zbokthin e thatë dhe me vaj.

Parandalon përsëritjen e zbokthit

Rregullon procesin e rinovimit të qelizave të lëkurës i cili zvogëlon lëkundjen e tepërt të epidermës

Normalizon aktivitetin e gjëndrës dhjamore

Ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit fiziologjik të mikrobiomës së kokës

Qetëson acarimin dhe zvogëlon kruajtjen

Pastron butësisht lëkurën e kokës dhe flokët

Paketimi: Shishe 300 mL

Klodjana

02-06-2021

Perfekte, te le floke te bute, qeteson irritimin dhe dermatitin. Shume e kenaqur nga ky produket dhe sherbimi korrekt i Aoos

Produkte te lidhura