Kategorite See All >

Detox Body Oil

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,580.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
5,290.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Detox Body Oil

Detox Body Oil nga The Organic Pharmacy është vaj trupi i mbushur me vajra të tjerë shërues siç është Vaj Jojoba, Vaj trëndafili dhe Vaj Marigoldi, ekstrakti i rrushit të Shën Gjonit shoqëruar me vetitë dekongjestive të Dëllinjës, Rozmarinës, Grejpfrutit dhe Koprës, shërben  për të eliminuar toksinat në trup, për të përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe për të rritur oksigjenimin.

 

Veçori të produktit:

Dëllinjë: e pasur me kalcium, magnez dhe vitaminë C, mbështet detoksifikimin natyror të trupit, rrit qarkullimin e gjakut.

Rozmarinë: ka efekt tonifikues për lëkurën.

Kopër:  është një dekongestant dhe një antioksidant i fuqishëm me beta karotinë.

Testuar klinikisht se rrit hidratimin e  lëkurës me 19% dhe elasticitetin me 9% *.

* Rezultatet shihen pas 28 ditësh duke aplikuar produktin në trup një herë në ditë.

 

Përdorimi

Aplikojeni vajin në lëkurë duke e masazhur butësisht lëkurën ose përdorni një furçë lëkure duke e masazhuar butësisht në të njëjtën mënyrë.

 

Përbërësit

Sunfloëer Oil(Helianthus Annus), Jojoba Oil(Simmondsia Chinensis)*, Carrot (Daucus Carrota), Rose Hip (Rosa Canina) Oil*, Marigold (Calendula Officinalis) Extract*, St Johns Ëort (Hypericum Perforatum)*, Juniper (Juniperus Communis), Grapefruit (Citrus Grandis)*, Rosemary (Rosamarium Officinale), Fennel (Foeniculum Vulgare), Vitamin E (Tocopherol).

*Ingredients From Organic Farming

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura