Kategorite See All >

Divine Wet Detangler Brush

OLIVIA GARDEN (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,700.00Lekë /cope

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

OLIVIA GARDEN - Divine Wet Detangler Brush

Furça Divine Wet Detangler Brush për zbërthim delikat të flokëve gjatë kohës që janë të lagur. Qime elastike me përkulje të cilat janë të mbrojtura në maja për të mos dëmmtuar skalpin dhe rrënjën e flokut.


Veçori mbi produktin:

• Furçë e bukur, ergonomike dhe e krijuar për t’u përshtatur në mënyrë të përkryer në dorën tonë.

• Qime speciale Memory-Flex™

• Dizajni i tij revolucionar i patentuar redukton stresin në kyçin e dorës duke ofruar kontroll të plotë stilimi.

• E butë për flokët, lëkurën e kokës dhe e shkëlqyer për të gjitha llojet e flokëve

• Preferohet të përdoret në flokë të lagur për t'i ç'koklavitur

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma