Kategorite See All >

Ideal Soleil Stick SPF 50

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,400.00Lekë /9gr
Cmimi ulur:
1,120.00Lekë /9gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VICHY - Ideal Soleil Stick SPF 50

Për gratë me lëkurë normale dhe të thatë, duke kërkuar mbrojtje të fytyrës. Për të ndihmuar në mbrojtjen nga efektet e dëmshme të diellit dhe për të mbrojtur lëkurën, Vichy Ideal Soleil Stick SPF 50 për zonat e ndjeshme përfshin një sistem të gjerë filtri dhe Mexoryl bazuar UVA-UVB fotostabile.

Një mbrojtje shumë e lartë ndaj rrezeve UV për zona të ndjeshme.

- Pa paraben.

- Hipoalergjik.

- Filtra fotostabël.

- Rezistent ndaj ujit.

- Pasur me ujë të ngrohtë Spa Vichy.

Përdorimi

Aplikoni Vichy Ideal Soleil Stick SPF50 në zona të ndjeshme (hundë, mollëza, zona të dobësuara) pak para ekspozimit. Ri-aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose djersitjes. Shmangni ekspozimin e diellit në kohën e pikut. Shmangni zonën e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini menjëherë dhe tërësisht.

Përbërësit

Ricinus Communis Oil / Castor Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Isohexadecane, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ozokerite, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Ethylhexyl Triazone, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Drometrizole Trisiloxane, Theobroma Cacao Seed Butter / Cocoa Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Ci 77491, Ci 77492 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Tocopherol, (Code F.I.L. C163130/2).  

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura