Kategorite See All >

Lipofusion Fluid

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,030.00Lekë /250mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Lipofusion Fluid

Trajtimi më i fundit i linjës Rilastil për trajtimin e celulitit dhe parregullsive të krijuara prej tij.
Absorbohet lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura dhe i jep asaj një ndjesi freskie.
Në sajë të përbërësve të tij ka veti të pakësojë lipogjenezën, të rrisë lipolizën dhe të nxisë metabolizmin qelizor.
Iodotrati® , Zedomina-2®, lipozomet vegjetale të bimës Horse-Chestnut i japin këtij kremi vetinë të përmirësojë mikroqarkullimin dhe të drenojë lëngjet e tepërta.


DNA e natriumit rrit elasticitetin e lëkurës dhe e zbut atë.
Lëkura rimodelohet dhe bëhet më e hidratuar se më parë.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Hipoalergjik.
Pa parabene, pa kafeinë, pa retinol, pa bioflavonoide dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet çdo mëngjes në lëkurë dhe masazhohet derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.


Përbërësit

Aqua (Water) • Alcohol denat. • Dimethicone • Bis-Stearyl Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate • Butylene Glycol • Cyclopentasiloxane • PEG-12 Dimethicone• Glycerin • Menthyl Lactate • TEA-Hydroiodide • Carbomer • Glycine soja (Soybean) Extract • Curcuma zedoaria Root Oil • Menthol • Zingiber officinale (Ginger) Root Oil • Aesculus hippocastanum (Horse Chestnut) Extract • Eugenia caryophyllus (Clove) Flower Oil • Escin • Sodium DNA • Decapeptide-2 • Tripeptide-3 •Cyanocobalamin• Lecithin • Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone• Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone• Caprylic/Capric Triglyceride• Dimethiconol • Xanthan gum • Sodium Hydroxide • Phenoxyethanol • Eugenol • Ethylhexylglycerin • Benzoic Acid • Dehydroacetic Acid • Limonene • Linalool • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Citral • Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura