Kategorite See All >

Nourishing Cream with Cold Cream

MUSTELA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,100.00Lekë /40 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Mustela – Nourishing Cream with Cold Cream

Ky krem për fytyrën me krem të ftohtë ushqen menjëherë lëkurën e thatë të foshnjës dhe jep hidratim afatgjatë për ta mbrojtur atë nga kushtet e mjedisit.

 

Përdoret në baza ditore, është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer edhe për të posalindurit.

Struktura e saj e lëmuar dhe e pasur është ideale për lëkurë të thatë dhe depërton lehtësisht në lëkurë.

Lë lëkurën të butë dhe të hidratuar.

Tubi përmban 37% plastikë të ricikluar dhe që nga viti 2012 kartoni i tij i riciklueshëm vjen nga pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme dhe bojërat e përdorura bëhen me vajra bimor.

Pa paraben.

Pa ftalate.

Pa fenoksietanol.

95% të përbërësve janë me origjinë natyrore.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.


Përbërësit

AQUA /WATER/EAU, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, POLYGLYCERYL-2-DIPOLYHYDROXYSTEARATE, GLYCERIN, HYDROGENATED COCONUT OIL, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D’ABEILLE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, STEARALKONIUM HECTORITE, MAGNESIUM SULFATE, NYLON-6, PARFUM (FRAGRANCE), GLUCONOLACTONE, LECITHIN, SODIUM BENZOATE, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHEROL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, CALCIUM GLUCONATE, CERAMIDE NP, PHYTOSPHINGOSINE, CITRIC ACID.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura