Kategorite See All >

Rosaliac AR Intense Visible Facial Redness Serum

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,603.00Lekë /40ml
Cmimi ulur:
2,882.40Lekë /40ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Rosaliac AR Intense Visible Facial Redness Serum

Serum i freskët  në formë xheli për skuqjet apo irritimet e lëkurës. Rosalic AR Intensive Visible Facial Redness është i formuluar me ekstrakte bimore, ambofenol, neurosensine dhe ujë termik pranverë nga La Roche - Posay, i cili hidraton lëkurën duke reduktuar në mënyrë të dukshme dhe skuqjen.

Testuar dermatologjikisht.

  • Pa paraben.
  • Pa parfum.
  • Jo alergjik

Veçoritë e produktit

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Sasia: 40ml

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në zonat e interesuara duke evituar zonën rreth syve. Për një efekt më të madh përdorni dhe Rosaliac anti-skuqje me SPF 15

Përbërësit

Aqua/Water /Eau, Glycerin, Isostearyl Neopentanoate, Butylene Glycol, Pentylene Glycol,Polysorbate 20, Tambourissa Trichophylla Leaf Extract, GlycerylAcrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethicone, Dimethiconol, Ammonium,Polyacryldimethyltauramide/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura