Kategorite See All >

Selfcare Sunday

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,300.00Lekë /set
Cmimi ulur:
3,690.00Lekë /set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Kujdesi për veten është një zakon që duhet ta kenë të gjitha vajzat dhe gratë. Llastimit dhe kujdesit për veten mund ti kushtojmë një ditë të vecantë. Duke pasur ndër mend një ditë relaksuese dhe të merituar krijuam për ju  setin Selfcare Sunday, me katër produkte.

Detaje mbi produktet

1. Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser

Larësi kremoz në formë shkume pastron butësisht dhe largon papastërtitë e make up-it. Ai hidraton në thellësi, ushqen lëkurën, qetëson dhe zbardh fytyrën në mbrëmje. Larësi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.  

 

2. Anti OX Wild Blueberry Antioxidant peeling face pads

 

Këto peceta antioksidante për lëkurën e fytyrës ndihmojnë në bllokimin e efektit të radikalëve të lirë, stimulojnë proceset metabolike, madje edhe zbardhjen e fytyrës dhe e lënë lëkurën të lëmuar dhe rrezatuese.  

Boronicat janë të pasura me beta karoten dhe vitamina B, të cilat shtojnë shkëlqim, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.  Ndihmojne ne riparimin e lekures, qetesojne irritimet dhe inflamacionet, hidratojne thellesith dhe zbusin  lekuren.  

3. Anti OX Wild Blueberry Moisturising face mist toner


-Acidi hialuronik, një hidratues i fuqishëm, parandalon shfaqjen e linjave të imëta.

-Vitamina B5 është një superhero i vërtetë midis vitaminave B. Zbut në mënyrë perfekte strukturën e lëkurës.     

-Boronicat e Egra Vulkanike, të cilat rriten në kushte e egra në klimën e Taiges, përmbajnë një sasi të madhe të antioksidantit anthocyanins  

 

4. Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask


Maska super hidratuese për sytë hidraton thellësisht zonën poshtë syve, risjell tonifikimin dhe elasticitetin përrreth zonës së syve. Ajo eleminon shenjat e lodhjes, redukton rrathët e zinj dhe fryrjet.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura