Kategorite See All >

Softness & Hold Shampoo With Almond Milk

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,295.00Lekë - 2,090.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
1,165.50Lekë - 1,881.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Softness & Hold Shampoo With Almond Milk

Flokë të hollë dhe të brishtë. Softness & Hold Shampoo With Almond Milk, shampo volumizuese me qumësht bajameje që është i pasur me proteina dhe aminoacide që rrisin rezistencën e fijeve të flokëve.

Veçoritë e produktit

Sasia 200ml & 400ml

Përdorimi

Aplikoni shampon në flokë të lagur. Masazhoni lehtë kokën dhe shpëlajeni. Një aplikim i vetëm është i mjaftueshëm. Për të zgjatur efektin e shampos përdorni një trajtim për volum pa shpëlarje.

Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract (Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract), Propylène Glycol, Sodium Chloride, Tea-Cocoyl Hydrolysez Collagen, Glycol Distearate, Acrylates Copolymer, Benzoic Acid, Citric Acid, Cocoamide Mea, Ethylparaben, Fragrance, Laureth-10, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Polyquaternium-22, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract (Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract), Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura