Kategorite See All >

Stretch Marks Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,920.00Lekë - 5,500.00Lekë /125mL

Sasia:
Sasi:
(17 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Strech Marks Cream

Trajtim specifik kundër strijave të lëkurës me një teksture kremoze dhe të pasur që e bën të përshtashëm për një masazh të zgjatur.

Pakëson strijat që ndodhen në zonën e barkut, belit, vitheve, kofshëve dhe krahëve. Parandalon krijimin e strijave të reja. Ushqen lëkurën në thellësi.

Veçoritë e produktit

-I testuar mikrobiologjikishte dhe dermatologjikisht.

-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur.

-Përqendrim i lartë i përberësve aktive.

-Pa parfum.

-Pa alkool.

-Jo komedogjenik.

-I përshtatshëm për përdorim gjatë shtazanisë.

-Pa paraben.

-Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në darkë dhe masazhojeni deri në përthithjen e plotë.

Për rezultate më të shpejta, sidomos në rast se strijat janë të kuqe/lejla (Striae Rubrae) rekomandohet të kombinohet përdorimi i kremit me RILASTIL ampula kunder strijave. Gjatë shtatzanisë është i këshillueshëm aplikimi i kremit 2 herë në ditë duke filluar nga muaji i tretë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura