Kategorite See All >

Super Energizer Anti-Fatigue

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,130.00Lekë /48mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

CLINIQUE - Super Energizer Anti-Fatigue

Hidratues i lehtë, i jep energji menjëherë lëkurës me 12 orë fuqi kundër lodhjes.

Teknologjia e Mbrojtjes me shumë shtresa lufton agresorët modern që mund të lodhin lëkurën dhe të përshpejtojnë plakjen. Lufton UVA / UVB, Infrared, dhe madje edhe Dritën Blu, një pengesë kryesore e aftësisë së lëkurës për të mbrojtur veten e saj.

Formula rezistente ndaj djersës dhe ndihmon në mbrojtjen kundër ndotjes, polenit dhe pluhurit, pasi siguron hidratim gjatë gjithë ditës dhe mbrojtje të fuqishme antioksiduese.

Menjëherë lëkura shfaqet më pak e lodhur. Me kalimin e kohës, shenjat e para të plakjes korrigjohen dukshëm dhe lëkura mban pamjen e saj të qetësuar mirë. 

Pa vaj.

Përdorimi

Aplikoni 1-2 pompa në mëngjes për të pastruar fytyrën dhe qafën.


Përbërësit

Water\Aqua\Eau, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Polyester-8, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Sorbitan Stearate, Butyloctyl Salicylate, Polysorbate 60, Butylene Glycol, Sodium Acrylates Copolymer, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Acetyl Carnitine Hcl, Creatine, Brassica Oleracea Gemmifera (Brussels Sprouts) Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Brassica Oleracea Acephala (Kale) Leaf Extract, Spinacia Oleracea (Spinach) Leaf Extract, Albizia Julibrissin Bark Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Plankton Extract, Laminaria Saccharina Extract, Caffeine, Adenosine Phosphate, Sea Whip Extract, Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Sodium Rna, Phytic Acid, Lactobacillus Ferment, Algae Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D'Orge, Silica, Resveratrol, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Sigesbeckia Orientalis (St. Paul'S Wort) Extract , Pentylene Glycol, Trehalose, Styrene/Acrylates Copolymer , Lecithin , Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake, Micrococcus Lysate , Arabidopsis Thaliana Extract, Biosaccharide Gum-4, Ergothioneine, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Capryloyl Glycine, Salicylic Acid, Isohexadecane, Peg-8 Laurate, Polysorbate 80, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol Dicaprate, 7-Dehydrocholesterol, Peg-100 Stearate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Propylene Glycol Caprylate, Polyethylene, Disodium Edta, Bht, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura