Kategorite See All >

Toleriane Cleansing Care Anti-dryness

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,050.00Lekë - 3,080.00Lekë /200mL

Sasia::
Sasi:
(7 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Toleriane Cleansing Care

Revolucioni në pastrimin e fytyrës së ndjeshme.

Me teknologjinë Cocobetaine për efikasitet maksimal të pastrimit me vetëm 1 surfactant. Në një përbërje për mbrojtje maksimale në sipërfaqen e lëkurës dhe në thellësi. Me ujë termik La Roche-Posay që respekton pengesën e lëkurës falë vetive qetësuese dhe antioksiduese.

Me 4 përbërës aktivë: glicerinë, niacinamide, seridide dhe pantenol. Mban hidratimin natyral të lëkurës dhe mbron barrierën e lëkurës.

Ofron siguri maksimale, pa sapun, pa konservantë dhe pa parfum.

Siguria dhe toleranca maksimale, e testuar klinikisht.

Përdorimi

Me duart tuaja të lagura, shkumojme me një sasi të vogël të Tolerinës. Aplikojeni në fytyrën duke shmangur zonën e syve.

Masazhoni butësisht, shpëlajeni dhe më pas thajeni butësisht me një peshqir pa e fërkuar.


Përbërësit

AQUA / WATER, GLYCERIN, PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE, PROPYLENE GLYCOL, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, POLYSORBATE 60, CERAMIDE NP, NIACINAMIDE, SODIUM CHLORIDE, COCO-BETAINE, DISODIUM EDTA, CAPRYLYL GLYCOL, PANTHENOL, T-BUTYL ALCOHOL, TOCOPHEROL.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura