Kategorite See All >

Vitamin C Gummies for Chlidren

LEONA'S (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë /60 gummies
Cmimi ulur:
2,000.00Lekë /60 gummies

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LEONAS - Vitamin C Gummies for Chlidren

Mbështet sistemin imunitar të shëndetshëm

Sipas Akademisë Kombëtare të Shkencave  Vitamina C Gummys e Leonas plotëson kërkesat për marrjen e rekomanduar dietike të Vitaminës C për Fëmijët 4 vjeç ose më të medhenj.

Përmban 250mg Vitaminë C

Me Aromën Portokalli të Leona-s, mjeku juaj nuk duhet të të shohë përsëri në zyrën e tij për një kohë te gjate.

 

Përbërësit

Kalori, Natrium, Karbohidrate, Sheqer, Vitamin C (Acid Askorbik)

 

Përdorimi

Për fëmijët 4 vjeç e lart, përtypni dy çamçakëza çdo ditë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura