Kategorite See All >

Xerolact Cleansing Oil

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,490.00Lekë /750 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Rilastil – Xerolact Cleansing Oil

Xerolact Cleansing Oil pastron butësisht lëkurën e fytyrës dhe trupit. Ndihmon në përmirësimin e barrierës së lëkurës duke e bërë lëkurën më të hidratuar.

Qetson lëkurën shumë të thatë, lëkurën e irrtuar, lëkurën atopike. Nuk irriton sytë.

I përshtatshëm për foshnje, fëmijë dhe të rritur.

** Ruan hidratimin e lëkurës për 24 orë.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë të lagur duke e masazhuar butësisht lëkurën.


Përbërësit

 Aqua (Water) • Glycerin • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Sodium Cocoamphoacetate • Sodium Lactate • Sodium Lauryl Glucose Carboxylate • PEG-90 Glyceryl Isostearate • Propanediol • Polysorbate 20 • Lauryl Glucoside • Sodium Chloride • Lactic Acid • Coco-Glucoside • Glyceryl Oleate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil • Niacinamide • Schisandra chinensis Fruit Extract • Laureth-2 • Sodium Citrate • Caprylhydroxamic Acid • Citric Acid • Sorbic Acid • Tocopherol • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Parfum (Fragrance)

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura