24K Gold Face Peel

Detaje mbi produktin Natura Siberica – 24K Gold Face Peel 24K Gold Face Peel është një trajtim...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,900 ALL
Lek 2,900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
24K Gold Face Peel

Vendor: NATURA SIBERICA

24K Gold Face Peel

Lek 2,900

Vendor: NATURA SIBERICA

24K Gold Face Peel

Lek 2,900

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – 24K Gold Face Peel
24K Gold Face Peel është një trajtim fytyre që përmban Ar i cili ndihmon në vendosjen e shkëlqimit të lëkurës nëpërmjet rinovimit aktiv të epidermës.

Përmban Ekstraktet e Kaviarit të Zi janë një burim i pasur me proteina, amino acide, minerale dhe vitamina. Duke penetruar thellë në lëkurë, nxisin rinovimin e lëkurës, nxisin prodhimin e kolagjenit dhe elastinës si dhe sigurojnë një mbrojtje të fuqishme antioksiduese dhe që rezultojnë në një lëkurë më të re dhe më të butë.
Ari penetron thellë në shtresat e lëkurës, luan një rol aktiv në rinovimin dhe rigjenerimin e lëkurës. Intensifikon impaktin e përbërësve natyral në formulën e peeling.
Vaji i Kamelias hidraton intensivisht dhe ushqen lëkurën duke theksuar vetitë e saj mbrojtëse. Ndihmon në reduktimin e rrezikut nga hiperpigmentimi dhe ka një efekt anti-inflamator dhe tonifikues.
Acidi Amber është një stimulator biologjik unik, i cili kontribuon në rigjenerimin e lëkurës.

Përdorimi
Aplikojeni produktin në fytyrë, në qafë dhe në dekolte dhe lëreni të veprojë për shtatë deri në dhjetë minuta. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products