3 in 1 Hydrating Micellar Water

Detaje mbi produktin Nuxe – 3 in 1 Hydrating Micellar Water 3 in 1 Hydrating Micellar Water...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,200 ALL
Lek 2,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
3 in 1 Hydrating Micellar Water

Vendor: NUXE

3 in 1 Hydrating Micellar Water

Lek 2,200

Vendor: NUXE

3 in 1 Hydrating Micellar Water

Lek 2,200

Detaje mbi produktin

Nuxe – 3 in 1 Hydrating Micellar Water

3 in 1 Hydrating Micellar Water nga Nuxe i pasur me ujë trëndafili
heq make upin dhe pastron lëkurën në

mënyrë të përsosur. I pasur me kompleksin Skin
Respect 100% me origjinë botanike qetëson

dhe freskon lëkurën. Përmban aromë të lehtë trëndafili.

* Formula nuk përmban përbërës ose derivate me
origjinë shtazore.

97% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë
natyrore.

 I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe shumë të thatë.

Veçori
të produktit

-Uji i lules së trëndafilit: njihet për vetitë e tij
qetësuese dhe zbutëse në të gjitha llojet e lëkurës,

përfshirë lëkurën e ndjeshme.
-Kompleksi Skin Respect 100% me origjinë botanike: i
përbërë nga sheqerna hidratues, hidraton dhe

forcon barrierën e lëkurës.

 

-Agjentët pastrues micelar: heqin në mënyrë efektive
papastërtitë dhe make upin nga lëkura duke

garantuar mbrojtjen e tolerancës së lëkurës.

 

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products