3 in 1 Make Up Remover

Avene – 3 in 1 Make Up Remover 3 in 1 Make Up Remover është pastrues multi...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,300 ALL
Lek 2,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
3 in 1 Make Up Remover

Vendor: AVENE

3 in 1 Make Up Remover

Lek 2,300

Vendor: AVENE

3 in 1 Make Up Remover

Lek 2,300

Avene – 3 in 1 Make Up Remover
3 in 1 Make Up Remover është pastrues multi funksional i cili largon vajin e tepërt nga lëkura, pastron
make upin madje edhe atë që është i papërshkueshëm nga uji si dhe largon të gjitha papastërtitë nga
lëkura në mënyrë perfekte.
Është i pasur me Ujë Termal Avene.
Testuar klinikisht se zbut lëkurën dhe redukton irritimet e lëkurës.
Ky produkt u testua për 10 ditë nga 65 përdorues me lëkurë të ndjeshme. Pas përdorimit të këtij produkti ata vunë re se lëkura e tyre ishte:
E pastër deri në 98.5%.
E butë deri në 95.4%.
Me shkëlqim deri në 93.8%.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Për fytyrë dhe sy.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products