A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream

Detaje mbi produktinAvene – A Oxitive Smoothing Eye Contour Cream Kremi zbutës i kontureve të syve Avène A-Oxitive...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,500
Lek 4,500
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream

Vendor: AVENE

A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream

Lek 4,500

Vendor: AVENE

A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream

Lek 4,500

Detaje mbi produktinAvene – A Oxitive Smoothing Eye Contour Cream

Kremi zbutës i kontureve të syve Avène A-Oxitive ndriçon dhe zbut për një pamje dukshëm më të ndritshme, më të freskët dhe të rigjallëruar. Formula e saj unike përmban Retinë dhe Vitaminë E. Retina stimulon rinovimin e qelizave dhe gjithashtu rrit prodhimin natyral të kolagjenit të lëkurës. I jep lëkurës një pamje rrezatuese dhe gjithashtu më të lëmuar dhe ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave. Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira dhe kufizojnë efektet e fotoplakjes në lëkurë. Në thelb, ai mund të rivendosë shkëlqimin dhe vitalitetin në konturin e syve, të mbrojë nga ndotësit urbanë dhe gjithashtu të ndihmojë në parandalimin dhe riparimin e shenjave të plakjes. Për më tepër, me një teksturë të këndshme kremoze, që përthithet lehtësisht, ky krem për sytë është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Veçori të produktit:

-Mosha: 20+-i jep konturit të syve një pamje rrezatuese dhe më të lëmuar, mbron nga ndotësit urbanë-ndihmon në parandalimin dhe riparimin e shenjave të plakjes duke kufizuar efektet e fotoplakjes në lëkurë-formuluar pa: alkool, parabene, aroma Uji Termal i Burimeve Avène ka një përbërje unike, të pasur dhe të qëndrueshme, që e bën atë veçanërisht të përshtatshëm për të qetësuar, zbutur dhe qetësuar lëkurën e brishtë dhe të ndjeshme-Retina stimulon rinovimin e qelizave, duke i dhënë lëkurës një pamje rrezatuese dhe gjithashtu më të lëmuar. Ai gjithashtu rrit prodhimin natyral të kolagjenit të lëkurës që ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave-Tokoferil Glukozidi, një formë e vitaminës E, jep veti antioksiduese. Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira dhe kufizon efektet e fotoplakjes në lëkurë.

Përdorimi:Aplikoni kremin Avène A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream në mbrëmje, në lëkurën e pastër dhe të thatë të zonës së konturit të syve. Shmangni kontaktin me sytë dhe mos e përdorni produktin në lëkurë të irrituar. Në rast shqetësimi, këshillohet që produkti të aplikohet çdo të dytën ditë. -Mbani në mend se kur aplikoni një produkt me Retinoide është gjithashtu e rëndësishme të aplikoni krem kundër diellit gjatë ditës për të mbrojtur lëkurën nga rrezatimi diellor.

Përdorimi:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 40, SQUALANE, CAPRYLIC/​CAPRIC TRIGLYCERIDE, SORBITAN PALMITATE, 1,2-HEXANEDIOL, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA, OLEOYL DIPEPTIDE-15, OLEOYL TETRAPEPTIDE-31, RED 33 (CI 17200), RETINAL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products