AC Cream SPF 30

Detaje mbi produktin Froika - AC Cream SPF 30 Suncare AC Cream SPF 30 është një krem...
Brandi: FROIKA
Availability: In Stock
Lek 2,200
Lek 2,200
Please hurry! Only 1 left in stock
Subtotal: Lek 2,200
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

AC Cream SPF 30

AC Cream SPF 30

Lek 2,200

AC Cream SPF 30

Lek 2,200

Detaje mbi produktin

Froika - AC Cream SPF 30

Suncare AC Cream SPF 30 është një krem ​​me
mbrojtje të lartë kundër diellit pa yndyrë, për lëkurë të yndyrshme, të prirur
ndaj akneve, si dhe thatësi ose acarime të shkaktuara nga trajtimet kunder
akneve.

Ka veprim seborregullues dhe keratorregullues,
ndihmon ne mbrojten e poreve nga bllokimi, duke parandaluar keshtu shfaqjen e
akneve dhe njollave.

Vecorite e produktit:
Mbron  nga efektet e dëmshme të djegies nga rrezet e
diellit dhe reaksioneve të fotosensitivitetit.

Ofron mbrojtje të gjerë dhe efektive kundër UVA + UVB dhe radikaleve të lira duke luftuar plakjen e parakohshme.

Hidraton dhe rrit mbrojtjen qelizore me b-glukan dhe acid hialironik.

Struktura e saj, jo e yndyrshme dhe e lehtë ndihmon lëkurën e yndyrshme dhe njollat ​​të tregojnë efekt përmirësimi.

Kanë efekt seborregullues, keratorregullues dhe përmirësimin e njollave të akneve.

Jo vajore, me teksturë të lehtë që përthithet menjëherë, aplikohet pa ngjyrë, nuk lë gjurmë të bardha.

Përmbajnë filtra të rinj mbrojtës ndaj diellit të qëndrueshëm, me kohëzgjatje më të madhe dhe mbrojtje fotografike të sigurt.

Përbërës hidratues, qetësues, mbrojtës të qelizave dhe antioksidantë, si: Acidi Hialuronik, B-glukani dhe Vitamina E.

Fotostabile dhe rezistente ndaj ujit

Pa parabenë.

Ndihmon me poret e zmadhuara - shkëlqim i dukshëm

Qeteson Inflamacionet - Skuqjet

Kush mund ta perdore? 

 Lekurat qe kane intolerance për shkak të akneve.

Lekurat qe kane pesuar thatësi, intolerancë dhe acarime për shkak të terapive farmaceutike kundër akneve (retinoidet. Antibiotikët )

Lekurat mikse dhe te yndyrshme

Perdorimi : Aplikoni
AC CREAM SPF 30+ në mënyrë uniforme në fytyrë ose trup, mundësisht 15-20 minuta
para ekspozimit në diell. Riaplikoni pas 2 orësh ekspozim të vazhdueshëm.

Aplikimi i përsëritur është i nevojshëm para dhe pas notit, fërkimit dhe sportit.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products