Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Serumi i fuqishëm i natës ripërtërin dhe hidraton lëkurën në mënyrë të menjëhershme e gjithashtu I jep asaj shkëlqimin...
Brandi: ESTEE LAUDER
Availability: Jashtë stokut
Lek 6,600
Lek 6,600
Please hurry! Only 0 left in stock
Subtotal: Lek 6,600
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Lek 6,600

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Lek 6,600

Serumi i fuqishëm i natës ripërtërin dhe hidraton lëkurën në mënyrë të menjëhershme e gjithashtu I jep asaj shkëlqimin e munguar. Falë teknologjisë ekskluzive ChronoluxCB™ serumi I fytyrës fuqizon vetitë natyrale ripërtëritëse që lëkura ka gjatë natës. Falë pranisë së aciditi hialuronik dhe antioksidantëvenë formulën e serumit lëkura hidratohet në mënyrë të jashtëzakonshme. Reduktohen dukshëm rrudhat dhe linjat e mimikës. Më shumë se 75% e femrave pohojnë se lëkura e tyre duket më e rinuar në vetëm 4 javë përdorim.Lëkura duket më e lëmuar dhe më e shëndetshme. 82% e përdoruesve pohojnë se lëkura hidratohet në mënyrë të menjëhershme. Lëkura duket më e re, rrëzëllitëse dhe e tonifikuar. 83% e përdoruesve pohojnë se në vetëm 4 javë përdorim lëkura dukej më e freskët, më e qetë dhe e shëndetshme. Serumi mund të përdoret nga të gjitha llojet e lëkura të të gjitha etnive. Serumi është i patentuar deri në 2033. Ky produkt është vlerësuar me 150 cmime në mbarë botën, ndër to vlerësuar së fundmi si : Serumi më i mirë nga Glamour Beauty Awards në vitin 2019. Serumi më i mirë nga Town and Country Luxury Beauty Awards në vitin 2019. Serumi më i mirë nga People en Espanol, Star Products në vitin 2019 dhe cmimin si produkt prestigjioz ikonik nga CEW Awards në vitin 2019.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products