Advanced Peptide and Collagen Eye Cream

Advanced Peptide and Collagen krem me aksion të dyfishte, zbut edhe rrudhat më të thella dhe redukton...
Brandi: DERMA E
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,451 ALL
Lek 4,451 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,451
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Advanced Peptide and Collagen Eye Cream

Vendor: DERMA E

Advanced Peptide and Collagen Eye Cream

Lek 4,451

Vendor: DERMA E

Advanced Peptide and Collagen Eye Cream

Lek 4,451

Advanced Peptide and Collagen krem me aksion të dyfishte, zbut edhe rrudhat më të thella dhe redukton ato më të imtat.
Përmban peptide të fuqishme kundër plakjes së lëkurës:
Matrixyl® synthe'6® nxit lëkurën të sintetizoje komponentë të rinj si kolagjeni dhe gjithashtu të vetë-ristrukturohet.
Argireline, e cila relakson muskujt e lëkurës dhe parandalon formimin e rrudhave të reja. Përmban edhe antioksidantet si; Pycnogenol dhe ekstrakt të çajit jeshil që mbrojnë dhe forcojnë lëkurën e hollë.
Ushqen lëkurën e ndjeshme të syve duke e bërë rrezatuese.
Mbron dhe ndihmon në reduktimin e shenjave të plakjes në zonën e syve. Lëkura është më e shëndetshme dhe më e re.
100% vegan. Pa paraben. Pa sulfat. Pa vaj mineral. Pa linolinë. Pa gluten. Pa GMO.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products