Advanced peptide and collagen moisturizer

RMA-E- Advanced peptide and collagen moisturizer Lëkurat e thata kanë tendencë të plaken më shpejt dhe t'i...
Brandi: DERMA E
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,980 ALL
Lek 4,980 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,980
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Advanced peptide and collagen moisturizer

Vendor: DERMA E

Advanced peptide and collagen moisturizer

Lek 4,980

Vendor: DERMA E

Advanced peptide and collagen moisturizer

Lek 4,980

RMA-E- Advanced peptide and collagen moisturizer

Lëkurat e thata kanë tendencë të plaken më shpejt dhe t'i krijohen rrudha dhe për këtë kanë nevojë të hidratohen mjaft. Advanced Peptide and Collagen Moisturizer është një krem hidratues mjaft i pasur me lëndë ushqyese për lëkurën. Është një krem luksoz
i cili zbut dhe rrudhat më të thella. Përbehet nga peptide dhe kolagjeni të nevojshëm për të patur një lëkurë të shëndetshme. Matrixyl®synthe’6®, Argireline® dhe Pycnogenol®, një antioksidant mjaft i mire i cili ruan kolagjenin e shëndetshem në lëkurë
e cila është proteina kryesore për një lëkurë të freskët, të shëndetshme dhe rinore. Gjithashtu ky krem përmban vitaminë C dhe cajin jeshil si antioksidantë plus kundër plakjes dhe peptide të avancuara bashkë me kolagjenin duke hidratuar në mënyrë
intensive lëkurën për ta bërë ate më të shndritshme.

Produkt 100% Vegan. Pa OMGJ. Pa gluten. Pa sojë. I riciklueshëm.

Veçori të produktit

Për lëkurë normale në të thatë.

Sasia:56 g

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products