After sun Drops

Detaje mbi produktin Korff - After sun Drops Ky serum nga Korff eshte një trajtim hidratues dhe...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
After sun Drops

Vendor: KORFF

After sun Drops

Lek 3,500

Vendor: KORFF

After sun Drops

Lek 3,500

Detaje mbi produktin

Korff - After sun Drops

Ky serum nga Korff eshte një trajtim hidratues dhe kundër rrudhave për fytyrën.
Formulimi inovativ me kompleksin e ADN-Safe dhe një kompleks qetësues/riparues parandalon plakjen e lëkurës, hidraton, rigjeneron dhe riparon indet e fotodëmtuara. Lëkura rifiton rehatinë dhe elasticitetin, nxirja mbahet uniforme dhe e ndritshme më gjatë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Aqua (Water), Glycereth-26, Glycerin, Pentylene Glycol, Methyl Gluceth-10, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, PEG/PPG-17/6 Copolymer, C12-13 Pareth-9, Glyceryl Polyacrylate, Allantoin, Pisum sativum (Pea) Extract, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Butylene Glycol , Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products