After Sun Repair Cream Gel

Detaje mbi produktin  Avene - After Sun Repair Cream GelAvène After Sun Repair Cream Gel është një trajtim...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,400 ALL
Lek 2,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
After Sun Repair Cream Gel

Vendor: AVENE

After Sun Repair Cream Gel

Lek 2,400

Vendor: AVENE

After Sun Repair Cream Gel

Lek 2,400

Detaje mbi produktin

 Avene - After Sun Repair Cream GelAvène After Sun Repair Cream Gel është një trajtim që hidraton, qetëson dhe ristrukturon barrierën e lëkurës. Struktura e saj e lëngshme dhe e lehtë ofron një ndjenjë të menjëhershme freskie dhe rehati gjatë aplikimit. Hidratimi dhe qetësimi i lëkurës suaj pas ekspozimit në diell është thelbësor.

Veçori të produktit

-ideal për lëkurën e ndjeshme të dëmtuar nga dielli-Formuluar me antioksidantë të fuqishëm-hipoallergjik dhe jo komedogjen- plotëson veprimin e kremit kundër diellit-lëkura juaj zbutet hidratohet dhe rifiton elasticitetin dhe butësinë

Përdorimi

 Aplikojeni pas çdo ekspozimi në diell në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Përbërësit:Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), PEg-4, Isododecane, Glycerin, Mineral Oil (Paraffinium Liquidum), Sorbitan Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil (Carthamus Tinctorius Seed Oil), Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzoic Acid, Beta-Sitosterol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Seed Extract (Glycine Soja Seed Extract), Glycyrrhetinic Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, PEG-32, PEG-400, Polysorbate 60, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Sorbitan Isostearate, Sucrose Cocoate, Tocopherol Glucoside, Water (Aqua), Xanthan Gum.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products