AirProjet Plus

Detaje mbi produktinPic Solution - Mr. OttoNjë aerosol i shpejtë dhe jo i zhurmshëm dhe me një dizajn kompakt...
Brandi: PIC Solution
Gjendja: Ka gjendje
Lek 15,400
Lek 15,400
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 15,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
AirProjet Plus

Vendor: PIC Solution

AirProjet Plus

Lek 15,400

Vendor: PIC Solution

AirProjet Plus

Lek 15,400

Detaje mbi produktinPic Solution - Mr. OttoNjë aerosol i shpejtë dhe jo i zhurmshëm dhe me një dizajn kompakt DLS.

Sistemi i brendshëm i ultratingujve i AirProjet Plus ofron proces të shpejtë në mënyrë që trajtimi juaj me aerosol të përfundojë pa vonesë dhe funksionimi i tij i heshtur e bën atë veçanërisht të përshtatshëm për fëmijën tuaj. Mundëson frymëmarrje më të mirë, të qetë dhe të lehtë.Ky aerosol nuk ka piston të brendshëm, por nebulizohet duke përdorur valë zanore me frekuencë të lartë që përhapen nëpër ujë dhe shpërbëjnë tretësirën, duke e shndërruar atë në një avull të butë.Kur të keni mbaruar, duhet vetëm një moment për t'u pastruar.
Rezultati: lehtësim i thjeshtë dhe praktik për frymëmarrjen tuaj dhe të fëmijëve tuaj AirProjet Plus vjen në një çantë të përshtatshme rezistente ndaj goditjeve, kështu që mund ta mbani me vete kur jeni në lëvizje. Vjen me një gamë të plotë aksesorësh: tub lidhës, pjesë për gojën, hundën dhe maskë të butë 2-në-1 që përshtatet lehtësisht me fytyrën tuaj ose të fëmijës suaj.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products