Altruist - Anti-redness & Pigmentation SPF50

Altruist Anti-Redness and Pigmentation është një hidratues dhe krem dite me ngjyrë të gjelbër; formuluar veçanërisht për...
Brandi: ALTRUIST
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,300
Lek 2,300
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Altruist - Anti-redness & Pigmentation SPF50

Vendor: ALTRUIST

Altruist - Anti-redness & Pigmentation SPF50

Lek 2,300

Vendor: ALTRUIST

Altruist - Anti-redness & Pigmentation SPF50

Lek 2,300

Altruist Anti-Redness and Pigmentation është një hidratues dhe krem dite me ngjyrë të gjelbër; formuluar veçanërisht për lëkurë të mbindjeshme dhe të prirura ndaj skuqjes, duke ofruar përmirësim të menjëhershëm, të butë dhe afatgjatë të tonalitetit të lëkurës.
Kombinon teknologjinë e korrektimit të skuqjes me kompleksin aktiv të bimëve që zvogëlon skuqjen.
Rezultati është një lëkurë me një ngjyrë të njëtrajshme bezhë e lehtë.
– SPF 50.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan
Mund të përdoret për të neutralizuar skuqjen dhe për të njëtrajtësuar tonin e lëkurës, duke reduktuar pigmentimin e mëtejshëm. Për përfitim maksimal, ky produkt duhet të përdoret çdo ditë, gjatë gjithë vitit.
Masazhojeni butësisht në fytyrë, në qafë dhe dekolte derisa të arrihet një ton i njëtrajtshëm i lëkurës.
Mund të përdoret si fondatintë.
Përdorni dy shtresa nëse është e nevojshme për një ngjyrë më të thellë.
Riaplikoheni gjatë gjithë ditës nëse është e nevojshme, veçanërisht pas fshirjes, djersitjes ose notit/kontaktit me ujin, për të siguruar mbrojtjen optimale.
Lista e plotë e përbërësve:

Water, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Stearate, Titanium Dioxide, Octocrylene, Glycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Butylene Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide (nano), Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, CI 77492, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Tris-Biphenyl Triazine (nano), Ethylhexyl Triazone, Ruscus Aculeatus Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Hydrolyzed Yeast Protein, Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Aminomethyl Propanol, Escin, Ammonium Glycyrrhizate, Triethyl Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Decyl Glucoside, Simethicone, Alumina, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Disodium Phosphate, Piroctone Olamine, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Silver Chloride, CI 42090 CI 47005, CI 77499, CI 77491

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products