Altruist - Dry Skin Repair Cream

Një krem i balancuar me kujdes, mbrojtës që ndihmon në forcimin e lëkurës, rikthen funksionin natyral mbrojtës...
Brandi: ALTRUIST
Gjendja: Ka gjendje
Lek 900 ALL
Lek 900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Altruist - Dry Skin Repair Cream

Vendor: ALTRUIST

Altruist - Dry Skin Repair Cream

Lek 900

Vendor: ALTRUIST

Altruist - Dry Skin Repair Cream

Lek 900

Një krem i balancuar me kujdes, mbrojtës që ndihmon në forcimin e lëkurës, rikthen funksionin natyral mbrojtës të trupit dhe parandalon humbjen e lagështisë.
Formuluar me ure dhe glicerinë për të riparuar, zbutur dhe reduktuar vrazhdësinë e lëkurës pa e irrituar atë, duke rivendosur lagështinë, duke nxitur shërimin dhe duke rritur hidratimin.
Formuluar për t’ju ardhur në ndihmë njerëzve që vuajnë nga psoriasis, ekzemë, dermatit, lëkura e thatë dhe e ashpër.
Ky krem riparues është zhvilluar me krem ure që ndihmon në forcimin e lëkurës.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan | Hipoalergjike | Jo komedogjene | Pa parfum dhe paraben | Përmban ure, glicerinë dhe bisabolol.
Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të lagur për përfitim maksimal dhe për një finish sa më të rehatshëm.
Përdoreni atë si krem për duar për të parandaluar dermatitin irritues. Shmangni zonën rreth syve dhe zonat e ndjeshme.

Lista e plotë e përbërësve:

Water, Urea, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Stearate, Dimethicone, Sodium Stearoyl Glutamate, Potassium Lactate, Titanium Dioxide, Lactic Acid, Cetyl Dimethicone, Piroctone Olamine, Bisabolol, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Silver Chloride, Propylene Glycol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products