Angio Preventi Nano Vit C Night Cream

Dermedic - Angio Preventi Nano Vit C Night Cream Angio Preventi Nano Vit C Night Crem është...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,450 ALL
Lek 4,450 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,450
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Angio Preventi Nano Vit C Night Cream

Vendor: DERMEDIC

Angio Preventi Nano Vit C Night Cream

Lek 4,450

Vendor: DERMEDIC

Angio Preventi Nano Vit C Night Cream

Lek 4,450

Dermedic - Angio Preventi Nano Vit C Night Cream
Angio Preventi Nano Vit C Night Crem është krem nate nga Dermedic që shërben për të reduktuar rrudhat në fytyrë, qetëson skuqjen dhe acarimet e lëkurës si dhe hidraton lëkurën në mënyrë perfekte.
Testuar klinikisht
Hipoalergjik

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products