Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Ky produkt ndihmon në trajtimin e akneve ekzistuese në lëkurë dhe pengon daljen e akneve të reja....
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0 ALL
Lek 0 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Vendor: CLINIQUE

Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Lek 0

Vendor: CLINIQUE

Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Lek 0

Ky produkt ndihmon në trajtimin e akneve ekzistuese në lëkurë dhe pengon daljen e akneve të reja. Krijon një barrierëkundrejt agjentëve që shkaktojnë akne.Mban nën kontroll yndyrosjen e lëkurës. Minimizon thatësirën e lëkurës duke e hidratuar lehtësisht .Qetëson dh ezbut lëkurën dhe redukton skuqjet. Parandalon krijimin e njollave. Falë pranisë së acidit salicilik me veti të shkëlqyera eksfoliue dhe acetil glukozaminës realizon pastrimin e qelizave tëvdekura nga lëkura të cilat mund të kontribuojnë në bllokimin e poreve. Ndërkohë peroksidi benzoil së bashku me përbërës të tjerë kundër njollave ndihmon në kontrollimin e përhapjes së akneve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products