Anti dandruff shampoo

Detaje mbi produktin Kin – Anti dandruff shampoo Shampo Kin Caspiselen kundër zbokthit, pastron flokët duke u...
Brandi: Kin
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Anti dandruff shampoo

Vendor: Kin

Anti dandruff shampoo

Lek 2,000

Vendor: Kin

Anti dandruff shampoo

Lek 2,000

Detaje mbi produktin

Kin – Anti dandruff shampoo

Shampo Kin Caspiselen kundër zbokthit, pastron flokët duke u kujdesur për lëkurën e kokës dhe duke i dhënë flokëve vitalitet, shkëlqim dhe forcë.
Ndihmon që flokët tuaj të jenë të shkrifët dhe ju lehtëson nga ndjesia e kruajtjes dhe nga acarimi i skalpit.

Agjentët pastrues delikatë dhe lëndët që hidratojnë flokët deri në thellësi, i japin atyre shkëlqim dhe butësi.

Efektiviteti është i vërtetuar klinikisht.
Perberesi kryesor: Sulfidi i selenit: 1,00 %

SI TË PËRDORET
Shkundni shishen përpara përdorimit. Lagni flokët tërësisht me ujë përpara se t'i lani me shampo. Pasi të aplikohet, masazhoni mirë lëkurën e kokës me majat e gishtave për disa minuta, duke lejuar që përbërësi aktiv të funksionojë. Më pas shpëlani flokët tërësisht.
Aplikojeni 3-4 herë në javë duke alternuar me shampo të përditshme për 4 javë.

PARALAJMËRIME
Shkundni para përdorimit. Ai përmban disulfid selen. Shmangni kontaktin me sytë dhe lëkurën e dëmtuar. Në rast se kjo ndodh, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Përdorimi i jashtëm.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products