Anti OX Wild Blueberry Antioxidant peeling face pads

Natura Siberica-Anti OX Wild Blueberry Antioxidant peeling face pads Këto peceta antioksidante për lëkurën e fytyrës ndihmojnë...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300
Lek 1,300
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Anti OX Wild Blueberry Antioxidant peeling face pads

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Antioxidant peeling face pads

Lek 1,300

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Antioxidant peeling face pads

Lek 1,300

Natura Siberica-Anti OX Wild Blueberry Antioxidant peeling face pads
Këto peceta antioksidante për lëkurën e fytyrës ndihmojnë në bllokimin e efektit të radikalëve të lirë, stimulojnë proceset metabolike, madje edhe zbardhjen e fytyrës dhe e lënë lëkurën të lëmuar dhe rrezatuese.

Boronicat janë të pasura me beta karoten dhe vitamina B, të cilat shtojnë shkëlqim, duke
e lënë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.  Ndihmojne ne riparimin e lekures, qetesojne irritimet dhe inflamacionet, hidratojne thellesith dhe zbusin lekuren.

 Veçori të produktit:
-Vitamina C fillon proceset e rinovimit, duke zgjatur rininë e lëkurës dhe duke rikthyer shkëlqimin e saj natyral të shëndetshëm.
-Ekstraktet organike të Lingonberry dhe limonnik Nanai përmbajnë acide AHA për të kontrolluar prodhimin e yndyrës, duke siguruar veprim eksfolues duke përmirësuar ngjyrën tuaj të përgjithshme.

 Përdorimi: 
Pastroni lëkurën me pecetat në formë rrethore, duke shmangur zonën e syve. Kthejeni pecetën nga ana tjetër dhe përsëri pastroni fytyrën. Përdorini një apo dy herë në javë. Mos perdorni scrub direkt pas përdorimit të pecetave.

 
Përbërësit:
Aqua, Vaccinium Myrtillus Fruit WaterH, Vaccinium Vulcanorum
Fruit ExtractWH, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Schisandra Chinensis
ExtractWH, Ribes Nigrum Leaf Extract, Sambucus Nigra Flower Extaf, Bidens
Trip Ascorbyl Phosphate, Lactic Acid, Glycolic Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl
Oleate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl
Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Sodium Hydro Sodium, Sodium
Benz , Perfume, Linalool.

 
Aqua, Vaccinium Myrtillus Fruit WaterH, Vaccinium Vulcanorum
Fruit ExtractWH, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Schisandra Chinensis
ExtractWH, Ribes Nigrum Leaf Extract, Sambucus Nigra Flower Extract, Bidens
Tripartita Flower/Leaf/Stem WaterWH, Glycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate,
Lactic Acid, Glycolic Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Caprylyl/Capryl
Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate,
Sodium Surfactin, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium
Sorbate, Citric Acid, Parfum, Linalool.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products