Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser

Natura Siberica-Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser Larësi kremoz në formë shkume pastron butësisht...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000 ALL
Lek 1,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser

Lek 1,000

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser

Lek 1,000

Natura Siberica-Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser
Larësi kremoz në formë shkume pastron butësisht dhe largon papastërtitë e make up-it.
Ai hidraton në thellësi, ushqen lëkurën, qetëson dhe zbardh fytyrën në mbrëmje. Larësi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Veçori të produktit:
-Acidi hialuronik është një hidratues i fuqishëm i lëkurës.
-Allantoin qetëson lëkurën dhe e mbron atë nga efektet e dëmshme të ndotjes.
-Boronica e egër vullkanike, përmban sasi të madhe antioksidantësh të quajtur antocianinë;e pasur me beta karoten dhe vitaminë B, të cilat shtojnë shkëlqim, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.
-Anthocyanins përshpejtojnë proceset e rinovimit të lëkurës, duke përmirësuar tonin dhe
elasticitetin e lëkurës, duke rikthyer një ngjyrë të shëndetshme.

Përdorimi:
Masazhoni në
lëkurë të lagur një sasi pastruesi derisa të kthehet në shkumë. Shpëlajeni me
ujë të ngrohtë. I përshtatshëm për të hequr make-up-in. Mund të përdoret
gjithashtu në zonën e syve.

Përbërësit:
Aqua, Sodium
Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Stearic Acid, Palmitic
Acid, Glycerin, Vaccinium Myrtillus Fruit WaterH, Vaccinium Vulcanorum Fruit
ExtractWH, Rubus Arcicus Fruit Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract,
Sambucus Nigra Flower Extract, Aralia Mandshurica Leaf/Stem Extract, Hippophae
Rhamnoides Fruit ExtractWH, Rhododendron Adamsii Leaf/Stem ExtractWH,
Allantoin, Sodium Hyaluronate, Xantham Gum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium
Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, CI 28440, CI 16035.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products