Anti OX Wild Blueberry Moisturising face mist toner

Natura Siberica-Anti OX Wild Blueberry Moisturising face mist toner Boronicat e Egra Vulkanike, të cilat rriten në kushte...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,100 ALL
Lek 1,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Anti OX Wild Blueberry Moisturising face mist toner

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Moisturising face mist toner

Lek 1,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Moisturising face mist toner

Lek 1,100

Natura Siberica-Anti OX Wild Blueberry Moisturising face mist toner

Boronicat e Egra Vulkanike, të cilat rriten në kushte e egra në klimën e
Taiges, përmbajnë një sasi të madhe të antioksidantit anthocyanins. Ato janë të pasura me beta karoten dhe vitamina B, të cilat shtojnë shkëlqim, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar. Ndihmojnë në riparimin e lekurës, qetësojnë irritimet dhe inflamacionet, hidratojnë në thellësi dhe zbusin lekurën.

Ky tonik hidratues për fytyrën hidraton në mënyrë perfekte lëkurën dhe e lë atë të freskët e me shkëlqim natyral.  
Veçori të produktit:

-Acidi hialuronik, një hidratues i fuqishëm, parandalon shfaqjen e linjave të imëta.
-Vitamina B5 është një superhero i vërtetë midis vitaminave B. Zbut në mënyrë perfekte strukturën e lëkurës.     
-Boronicat e Egra Vulkanike, të cilat rriten në kushte e egra në klimën e Taiges, përmbajnë një sasi të madhe të antioksidantit anthocyanins

Përdorimi:
Sprucioni direkt në fytyrë dhe qafë ose aplikojeni me pambuk. Mos e shpërlani pas përdorimit.

Përbërësit:
Aqua, Glycerin,
Panthenol, Vaccinium Myrtillus Fruit WaterH, Vaccinium Vulcanorum Fruit
ExtractWH, Rubus Arcticus Fruit Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract,
Sambucus Nigra Flower Extract, Aralia Mandshurica Leaf/Stem Extract, Hippophae
Rhamnoides Fruit ExtractWH, Rhododendron Adamsii Leaf/Stem ExtractWH, Sodium
Hyaluronate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl
Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Benzyl Alcohol, Sodium
Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, CI 28440.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products