Anti Ox Wild Blueberry Overnight renewing face cream mask

Natura Siberica-Anti Ox Wild Blueberry Overnight renewing face cream mask Boronicat të pasura me beta karoten dhe...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Anti Ox Wild Blueberry Overnight renewing face cream mask

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti Ox Wild Blueberry Overnight renewing face cream mask

Lek 1,300

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti Ox Wild Blueberry Overnight renewing face cream mask

Lek 1,300

Natura Siberica-Anti Ox Wild Blueberry Overnight renewing face cream mask
Boronicat të pasura me beta karoten dhe vitamina B, të cilat shtojnë shkëlqim, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.

Ky krem nate-maskë për fytyrën vepron si një superhero gjatë natës.
Ndihmon në zbutjen e vijave të imëta dhe barazimin e tonit të lëkurës për ta bërë fytyrën
tuaj të duket e freskët dhe rrezatuese kur zgjoheni. Ndihmojnë në riparimin e
lëkurës, qetësojnë irritimet dhe inflamacionet, hidratojnë në thellësi dhe
zbusin lëkurën.

  Veçori të produktit:
-Koenzima Q10: një antioksidant i fuqishëm që stimulon prodhimin e elastinës, rikthen
qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
-Ekstrakti i boronicës vullkanike ceramide: ruan lagështinë, forcon barrierën natyrore të
lëkurës dhe ndihmon në mbrojtjen e saj nga efektet e dëmshme të mjedisit.

Përdorimi: Përpara se të shtriheni për të fjetur, aplikoni maskën në fytyrë të pastër dhe të thatë, duke shmangur zonën e syve dhe të buzëve. Nuk ka nevojë për shplarje. Perdoreni çdo natë.

 Përbërësit:
Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic /
Capric Triglyceride, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Glycerin,
Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Vaccinium Vulcanorum Fruit ExtractWH, Vaccinium
Myrtillus Rib Extract , Rubus Arcticus Fruit Extract, Dasiphora Fruticosa
ExtractWH, Phospholipids, Sphingolipids, Ubiquinone, Sodium Stearoyl Glutamate,
Xanthan Gum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate,
Parbum C, Barium E3, Potassium Sorbate.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products