Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask

Natura Siberika-Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask Kjo maskë për sytë është e...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000
Lek 1,000
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask

Lek 1,000

Vendor: NATURA SIBERICA

Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask

Lek 1,000

Natura Siberika-Anti OX Wild Blueberry Super hydrating eye patch effect mask

Kjo maskë për sytë është e pasur me bimë Siberiane të cilat:
• Mbijetojnë klimën e egër të Siberisë, prandaj kanë veti të rralla
• Janë të famshme për benefitet e tyre të mrekullueshme në lëkurë dhe veti të ruajtjes së bukurisë
• Ndihmojnë në riparimin e lëkurës, qetësojnë irritimet dhe inflamacionet, hidratojnë në thellësi dhe zbusin lëkurën.

Maska super hidratuese për sytë hidraton thellësisht zonën poshtë syve, risjell tonifikimin dhe elasticitetin përrreth zonës së syve. Ajo eleminon shenjat e lodhjes, redukton rrathët e zinj dhe fryrjet.

Veçori mbi produktin:
-Boronicat e egra përmbajnë një sasi të madhe të antioksidantit anthocyanins. Boronicat janë gjithashtu të pasura në beta carotene dhe vitaminë B, të cilat i japin lëkurës rrezatim dhe e lënë të butë e të hidratuar.
-Acidi Hyaluronic është një agjent i fuqishem hidratuës për lëkurën dhe parandalon shfaqjen e rrudhave të lehta.
-Bima Elastin përmirëson tonin e lekurës dhe elasticitetin, duke e lënë lëkurën më të tendosur dhe të re.

Përdorimi: 
Aplikoni një shtresë të hollë rreth zonës së syve dhe lëreni për 10 minuta. Shplajeni me ujë të vakët. Vendoseni 1-2 herë në javë. Në raste të vecanta mund të shkaktojë të skuqura.

Përbërësit: 
Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Rice Protein, Vaccinium Myrtillus
Fruit WaterH, Vaccinium Vulcanorum Fruit ExtractWH, Sambucus Nigra Flower
Extract, Aralia Mandshurica Leaf / Stem Extract, LevodenH, Salvia Officinal, R
Tripartita Flower / Leaf / Stem WaterWH, Sodium Hyaluronate, Caprylyl / Capryl
Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate,
Sodium Surfactin, Menthyl Lactate, Citric Acid, Benzyl Alhyl, Potyl Alcohol, E
CI 28440, CI 16035

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products