Antibakterial Face Gel Wash

Detaje mbi produktin • Larës me xhel antibakterial për pastrimin e përditshëm të lëkurës së prekur nga...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,250 ALL
Lek 2,250 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Antibakterial Face Gel Wash

Vendor: Pharmaceris

Antibakterial Face Gel Wash

Lek 2,250

Vendor: Pharmaceris

Antibakterial Face Gel Wash

Lek 2,250

Detaje mbi produktin

• Larës me xhel antibakterial për pastrimin e përditshëm të lëkurës së prekur nga aknet, e cila është e prirur për puçrra dhe yndyrë të tepërt. Produkti rekomandohet për lëkurën e të gjitha moshave. Zëvendëson sapunin tradicional. Larësi xhel pastron poret dhe heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe sebumin e tepërt pa shkaktuar acarim ose tharje të lëkurës. Falë vetive antibakteriale, pastron lëkurën e prirur ndaj akneve dhe rikthen ekuilibrin e duhur të florës së saj bakteriale. Salicilati i natriumit dhe acidi mandelik eksfolojnë butësisht qelizat e vdekura të epidermës dhe reduktojnë shpërthimet e akneve. Ky larës bazohet në agjentë pastrues jashtëzakonisht të butë të cilët nuk cenojnë barrierën mbrojtëse natyrore të lëkurës.

PËRBËRËSIT

• Acidi mandelik
Eshtë një acid aromatik hidroksi me efekt antibakterial. Eksfoliron dhe rigjeneron epidermën. Rregullon formimin e komedoneve, duke minimizuar dukshmërinë e tyre dhe shpeshtësinë e shpërthimeve.
• Acidi salicilik
Eksfolion butësisht qelizat e vdekura të epidermës. Rikthen strukturën e njëtrajtshme të lëkurës dhe siguron një pamje të shëndetshme. Pastron në mënyrë efektive lëkurën dhe redukton formimin e komedoneve.
• Dyll mango
Eshtë një hidratues i fuqishëm që depërton në shtresat e thella të lëkurës dhe rimbush lipidet. Mbron epidermën dhe nxit rigjenerimin e saj.

Menyra e perdorimit

• Aplikoni në lëkurë të lagur.
• Lani fytyrën duke përdorur lëvizje rrethore dhe duke shmangur zonën e syve dhe më pas shpëlajeni me ujë të pastër.
• Ndiqni me një toner dhe krem të përshtatshëm.
• Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe para gjumit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products