Antirougeurs Calm Redness Relief Soothing Mask

Detaje mbi produktin AVENE - Refreshing Eye Contour CareAvène Antirougeurs Calm Redness-Relief Soothing Mask është një maskë qetësuese...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,600 ALL
Lek 2,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Antirougeurs Calm Redness Relief Soothing Mask

Vendor: AVENE

Antirougeurs Calm Redness Relief Soothing Mask

Lek 2,600

Vendor: AVENE

Antirougeurs Calm Redness Relief Soothing Mask

Lek 2,600

Detaje mbi produktin

AVENE - Refreshing Eye Contour CareAvène Antirougeurs Calm Redness-Relief Soothing Mask është një maskë qetësuese e përshtatshme për lëkurën që është e prirur ndaj skuqjes dhe acarimit. E mbushur me ujin termal të burimit Avène, një përbërës kyç që zbut dhe qetëson lëkurën e brishtë dhe të ndjeshme, kjo formulë inovative formon një shtresë mbrojtëse mbi lëkurë, duke ofruar menjëherë një ndjesi freskie dhe qetësimi. Provat klinike tregojnë se lëkura rifiton rehatinë dhe fleksibilitetin e saj, ndërsa skuqja reduktohet me 50% pas vetëm dy ditësh përdorimi.Veçoritë e produktit-Për lëkurë me skuqje, irritim, shtrëngim, ndjeshmëri pas lazerit-Koha e aplikimit: një herë në ditë-Zvogëlon skuqjen, zbut ndjenjat e shqetësimit, ndihmon lëkurën të ruajë ekuilibrin e saj natyror-I sigurt për aplikim pas trajtimeve me lazer-Formuluar pa: parfum, parabenë.
-Uji Termal i Burimeve Avène ka një përbërje unike, të pasur dhe të qëndrueshme, që e bën atë veçanërisht të përshtatshëm për të qetësuar, zbutur dhe qetësuar lëkurën e brishtë dhe/ose të ndjeshme-TRP Regulin ndihmon në reduktimin e shfaqjes së skuqjes së fytyrës dhe ndjeshmërisë së lëkurës.PërdorimiAplikoni një shtresë të trashë të maskës qetësuese Avène Antirougeurs Calm Redness-Relief në lëkurën e pastruar. Lëreni për 10-15 minuta. Fshini mbetjet me një pecetë ose pambuk.PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). OCTYLDODECANOL. GLYCERIN. 1,2-HEXANEDIOL. 4-T-BUTYLCYCLOHEXANOL. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. BHT. BLUE 1 (CI 42090). CAPRYLYL GLYCOL. DISODIUM EDTA. HESPERIDIN METHYL CHALCONE. METHYLDIHYDROJASMONATE. PONGAMIA GLABRA SEED OIL. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHERYL ACETATE. TROPOLONE. WATER (AQUA)"

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products