Antirougeurs Day Soothing Cream SPF30

Detaje mbi produktinAVENE - Antirougeurs Day Soothing Cream SPF30Kremi qetësues anti-oksidant i ditës Avène Antirougeurs SPF30 redukton dhe...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,900
Lek 2,900
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Antirougeurs Day Soothing Cream SPF30

Vendor: AVENE

Antirougeurs Day Soothing Cream SPF30

Lek 2,900

Vendor: AVENE

Antirougeurs Day Soothing Cream SPF30

Lek 2,900

Detaje mbi
produktinAVENE - Antirougeurs Day Soothing Cream SPF30Kremi qetësues anti-oksidant i ditës Avène Antirougeurs SPF30 redukton dhe parandalon skuqjen në lëkurën e prirur ndaj couperose. Ekstrakti medicinal i ruskut i pranishëm në formulë përmirëson mikroqarkullimin e lëkurës. Gjithashtu i pranishëm në këtë formulim është vaji vegjetal, që hidraton dhe ushqen lëkurën, uji termal Avène që ka veti qetësuese dhe qetësuese dhe sulfati dekstran që gjithashtu përmirëson mikroqarkullimin dhe dekongjeston lëkurën. Kremi hidratues Avène Antirougeurs Day Redness-Relief SPF30 ka një SPF30 që mbron lëkurën nga dëmtimi i diellit, i cili është një nga shkaqet kryesore të rosacea.

Veçori të
produktit-Tekstura: krem-Për lëkurë me skuqje, couperose-Koha e aplikimit: një herë në ditë, në mëngjes-Lloji i lëkurës: lëkurë e thatë në shumë e thatë-Përfitimet kryesore: parandalon dhe redukton skuqjen-Formuluar pa: parabene, parfum-Ekstrakti Ruscus, përmirëson mikroqarkullimin e lëkurës-Sulfati i dekstranit, dekongjeston lëkurën.-Sasia: 40mL

PërdorimiAplikoni kremin qetësues anti-oksidant të ditës Avène Antirougeurs SPF30 një herë në ditë, në mëngjes.Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. C12-15 ALKYL BENZOATE. CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). CYCLOMETHICONE. GLYCERIN. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. OCTOCRYLENE. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. ARACHIDYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. ARACHIDYL GLUCOSIDE. BEHENYL ALCOHOL. BHT. BLUE 1 (CI 42090). CAPRYLYL GLYCOL. DEXTRAN SULFATE. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). HESPERIDIN METHYL CHALCONE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. ISOHEXADECANE. MAGNESIUM SILICATE. MICA. POLYSORBATE 60. RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT. SORBIC ACID. SORBITAN ISOSTEARATE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). WATER (AQUA). XANTHAN GUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products