Antirougeurs Unify SPF 30

Detaje mbi produktinAVENE - Hydrance BB Light SPF 30Një produkt 3 në 1 që ofron hidratim, qetësim të skuqjes...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,100 ALL
Lek 3,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Antirougeurs Unify SPF 30

Vendor: AVENE

Antirougeurs Unify SPF 30

Lek 3,100

Vendor: AVENE

Antirougeurs Unify SPF 30

Lek 3,100

Detaje mbi produktinAVENE - Hydrance BB Light SPF 30Një produkt 3 në 1 që ofron hidratim, qetësim të skuqjes dhe mbulim të lehtë për të unifikuar lëkurën.

I përshtatshëm për lëkurën me skuqje dhe të prirur ndaj rosacea, lëngu jo i yndyrshëm rrëshqet mbi lëkurë duke lënë një fund mat ndërsa prania e agjentëve dhe pigmenteve margaritar që reflektojnë dritën ndihmojnë në fshehjen e skuqjes dhe nxjerrjen e shkëlqimit.

Antirougeurs Unify siguron gjithashtu mbrojtje me spektër të gjerë SPF 30, një mbrojtje të nivelit të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB që mund të shkaktojnë skuqje.Veçoritë e produktit:-Lëkurë e hidratuar, e lëmuar dhe më e ndritshme-Mund të përdoret si make-up për një përfundim natyral dhe afatgjatë-Një nuancë universale që përshtatet me shumicën e toneve të lëkurës për një efekt zbutës të shkëlqyeshëm dhe natyral-Teksturë e lehtë dhe jo e yndyrshme -Uji termal d'Avène, natyralisht i butë dhe anti-irritues.
-Formulim i cili përmirëson tolerancën e lëkurës dhe vepron për të reduktuar reaktivitetin e lëkurës.
-Sulfati i dekstranit, me veti qetësuese, redukton skuqjen.-Vaji i pongamisë ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të mirë të florës së lëkurës.
-Një sistem foto-mbrojtës me mbrojtje të lartë SPF30 dhe antioksidant pre-tokoferil, i cili siguron mbrojtje ndaj rrezeve UVA/UVB, përgjegjëse për shfaqjen e skuqjes.Përdorimi:Aplikoni Avène Antirougeurs Unify SPF30 në mëngjes, në mënyrë të njëtratshme, në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë, krejtësisht të pastër dhe të thatë. Shmangni kontaktin me sytë. Mund të përdoret vetëm ose pas kujdesit të zakonshëm hidratues.Përbërësit:AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE. DIMETHICONE. GLYCERIN. DICAPRYLYL CARBONATE. POLYMETHYL METHACRYLATE. METHYLENE BIS. BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. WATER (AQUA). COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL). DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. METHYL GLUCETH-20. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. PEG-45/DODECYL GLYCOL COPOLYMER. MICA. DISTEARDIMONIUM HECTORITE. C30-45 ALKYL METHICONE. C30-45 OLEFIN. 1,2-HEXANEDIOL. 4-T-BUTYLCYCLOHEXANOL. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. DECYL GLUCOSIDE. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. IRON OXIDES (CI 77492)(CI 77491)(CI 77499). MAGNESIUM SULFATE. OCTYLDODECANOL. PONGAMIA GLABRA SEED OIL. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM DEXTRAN SULFATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIETHYL CITRATE. XANTHAN GUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products