Apple with Fruit of the Forest 8m+

Detaje mbi produktin Holle – Apple with Fruit of the Forest 8m+ Kavanozat Holle janë përgatitur në...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 250 ALL
Lek 250 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Apple with Fruit of the Forest 8m+

Vendor: HOLLE

Apple with Fruit of the Forest 8m+

Lek 250

Vendor: HOLLE

Apple with Fruit of the Forest 8m+

Lek 250

Detaje mbi produktin
Holle – Apple with Fruit of the Forest 8m+

Kavanozat Holle janë përgatitur në mënyrë të tillë që ti vijnë në ndihmë prindërve për të përmbushur nevojat tretëse të ndryshme të secilit femijë.
Janë vakti ideal kur jeni me nxitim ose kur jeni në lëvizje për shëndetin e bebit tuaj.

Zgjedhja është e gjerë. Ju mund të gjeni kavanoza me një perime si dhe kavanoza me dy ose më shumë perime.
Këto kavanoz janë të pasura me vlera ushqyese dhe rriten në mënyre biodinamike organike. Të gjitha fazat e prodhimit kalojnë në kontrolle shumë të rrepta cilësie.
Shije molle me fruta pylli.

Produkt 100% i çertifikuar Demeter.
CO2 neutral.
Pa kripë të shtuar (vetëm kripë natyrale)
Shumëllojshmëri produktesh pa gluten
Produkte antialergjike pa përmbajtje laktozë qumështi dhe veze.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products