Nulight - Pastë pluhur për zbardhimin e dhëmbëve

Nulight - Pastë pluhur për zbardhimin e dhëmbëve Nulight është një pastë dhëmbësh zbardhuese pluhur, vegane, e...
Brandi: Nulight
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,050 ALL
Lek 1,050 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,050
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nulight - Pastë pluhur për zbardhimin e dhëmbëve

Vendor: Nulight

Nulight - Pastë pluhur për zbardhimin e dhëmbëve

Lek 1,050

Vendor: Nulight

Nulight - Pastë pluhur për zbardhimin e dhëmbëve

Lek 1,050

Nulight - Pastë pluhur për zbardhimin e dhëmbëve

Nulight është një pastë dhëmbësh zbardhuese pluhur, vegane, e bazuar në bikarbonat të sublimuar - element i patentuar që rezulton nga mbi 25 vjet kërkime që e ka bërë bikarbonatin jo gërryes dhe të sigurt për pastrimin e dhëmbëve.
Aktiviteti i tij natyral profesional për zbardhjen e dhëmbëve është më i sigurt se aparatet dhe pastat zbardhuese.
Largon njollat e kafesë, verës dhe cigares.
Pastron 10 herë më shumë se pastat normale pa e dëmtuar smaltin.
Kjo pastë dhëmbësh është e përshtatshme si për të rritur ashtu edhe për fëmijë. Mund të përdoret sa herë të dëshironi pa kundërindikacione, është e gëlltitshme dhe e sigurt.
Për më tepër, falë veprimit alkalizues në pH, parandalon problemet e mishrave të dhëmbëve dhe ato që lidhen me dhëmbët e ndjeshëm.

95% e atyre që provojnë pastën e dhëmbëve kthehen në klient besnik të Nulight.

PËRDORIMI: Rekomandohet që të lagni furçën e dhëmbëve përpara përdorimit dhe më pas ta merrni pluhurin me furçë e të lani dhëmbët si zakonisht. Sasia e pluhurit që do të përdoret është në diskrecionin e konsumatorit (nuk përmban gluten).

100% NATYRALE DHE MADE IN ITALY

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products