Argeal - Sebum Absorbing Treatment Shampoo

Detaje mbi produktin DUCRAY - Argeal - Sebum Absorbing Treatment ShampooShampo për reduktimin e sebumit Ducray Argeal është...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,800 ALL
Lek 1,800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Argeal - Sebum Absorbing Treatment Shampoo

Vendor: DUCRAY

Argeal - Sebum Absorbing Treatment Shampoo

Lek 1,800

Vendor: DUCRAY

Argeal - Sebum Absorbing Treatment Shampoo

Lek 1,800

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Argeal - Sebum Absorbing Treatment ShampooShampo për reduktimin e sebumit Ducray Argeal është një shampo pastruese e formuluar veçanërisht për nevojat e flokëve të yndyrshëm. E bërë nga ekstrakti i sabal serrulata dhe argjila kaolinë, dy përbërës të fuqishëm që rregullojnë dhe thithin sebumin e tepërt nga flokët, duke e penguar atë të lëvizë poshtë boshtit të flokëve, kjo shampo kremoze siguron që flokët të ndihen të pastër dhe të lehtë për më gjatë ndërmjet larjeve, sipas 84% e vullnetarëve të provave klinike.Veçoritë e produktit-Për flokë të yndyrshëm -Zbërthehet pa shtuar peshë, rregullon prodhimin e sebumit, thith vajin e tepërt, siguron një efekt afatgjatë-Ekstrakti i Sabal serrulata është i njohur për aftësinë e tij për të hequr yndyrën e tepërt nga lëkura dhe flokët-Kaolini është një lloj balte e butë që thith sebumin e tepërt dhe e pengon atë të lëvizë përgjatë boshtit të flokëve.PërdorimiAplikoni shampon trajtimi për thithjen e yndyrës në një skalp të lagur duke përdorur majën e aplikuesit. Masazhojeni butësisht për të krijuar shkumë, më pas lëreni për 3 minuta. Shpëlajeni dhe riaplikoni. Shpëlajeni tërësisht. Mund të përdoret aq shpesh sa të jetë e nevojshme.PërbërësitWATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, KAOLIN, GLYCOL PALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, HECTORITE, BENZOIC ACID, CITRIC ACID, COCAMIDE MEA, DMDM HYDANTOIN, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCOL DISTEARATE, LAURETH-10, METHYLISOTHIAZOLINONE, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, SODIUM CETEARYL SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE"

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products