Arkéskin Day Rebalancing Comfort Cream

Detaje mbi produktin LIREAC- Lift Integral Night Restructuring Lift CreamKremi Dite Balancues Lierac Arkéskin është një krem ​​rimbushës...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,640
Lek 4,640
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,640
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Arkéskin Day Rebalancing Comfort Cream

Vendor: LIERAC

Arkéskin Day Rebalancing Comfort Cream

Lek 4,640

Vendor: LIERAC

Arkéskin Day Rebalancing Comfort Cream

Lek 4,640

Detaje mbi produktin
LIREAC- Lift Integral Night Restructuring Lift CreamKremi Dite Balancues Lierac Arkéskin është një krem ​​rimbushës i fytyrës për gratë para menopauzës ose gjatë menopauzës. Ky krem ​​kujdeset për lëkurën e menopauzës nga brenda dhe jashtë, me një suplement dietik që funksionon së bashku me kozmetikën. Menopauza është përgjegjëse për uljen e prodhimit të estrogjenit dhe progesteronit. Kjo rënie hormonale prish bioritmin e qelizave të lëkurës dhe përshpejton plakjen e lëkurës. Zakonisht, lëkura ndihet më e thatë se më parë dhe mund të humbasë densitetin dhe qëndrueshmërinë. Ky krem ​​fytyre ofron një formulë tepër komode, që e lë lëkurën të ushqyer dhe komode pas aplikimit të parë. Përmirëson dukshëm pamjen e lëkurës, ditë pas dite.Vecori të produktit:-ushqen dhe ridenson lëkurën në të njëjtën kohë-nxit eliminimin e radikaleve të lira, jep një aplikim të këndshëm-zvogëlon shfaqjen e shenjave të dukshme të plakjes-rimbush lëkurën me rehati, forcon barrierën-Formuluar pa: përbërës me origjinë shtazore-Bio-peptidet ndihmojnë për të rivendosur rregullimin e ritmit biologjik ditor dhe për të stimuluar metabolizmin e qelizave-Ekstrakti i kokrrave të kakaos punon për të rikthyer elasticitetin e lëkurës-Acidi hialuronik jep një efekt të menjëhershëm zbutës që ndihmon në mbushjen e rrudhave të thata gjatë gjithë kohës duke zbutur lëkurën
Përdorimi
Për të filluar, pastroni lëkurën dhe aplikoni serumin tuaj të preferuar të fytyrës. Më pas, aplikoni një sasi bujare të kremit balancues të ditës Lierac Arkéskin në lëkurën e fytyrës dhe qafës. Masazhojeni butësisht gjatë aplikimit për të përmirësuar përthithjen.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products