Avene - Thermal Spring Water 50ml + 150ml

Avene - Thermal Spring Water 50ml + 150mlMarrë drejtpërdrejtë nga burimi, Uji Termal Avene, bakterologjikisht i pastër,...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,950 ALL
Lek 1,950 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,950
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Avene - Thermal Spring Water 50ml + 150ml

Vendor: AVENE

Avene - Thermal Spring Water 50ml + 150ml

Lek 1,950

Vendor: AVENE

Avene - Thermal Spring Water 50ml + 150ml

Lek 1,950

Avene - Thermal Spring Water 50ml + 150mlMarrë drejtpërdrejtë nga burimi, Uji Termal Avene, bakterologjikisht i pastër, është uji i vetëm termal i ambalazhuar në bllok steril, me një teknologji të lartë dhe ultra moderne.

Është ideal për lëkurat e ndjeshme dhe të brishta, duke i dhënë një ndjesi mbrojtjeje, qetësuese dhe komforti. Përbërja e saj e vetme dhe konstante me ujin termal Avene, i jep asaj vetitë qetësuese dhe anti-irrituese, të demonstruara shkencërisht.
Përdorimi :Pulverizoni lëkurën me Ujë Termal Avène me lëvizje të lehta të flakonit. Lëreni të veprojë 2 deri 3 minuta para se ta thani butësisht atë.

Përbërësit :Avene Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Citric Acid, Disodium Edta, Parfum (Fragrance), Glutamic Acid, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products