Awakening Face Washing Gel Bear Hug

Natura Siberica-Awakening Face Gel Bear Hug Ky xhel fytyre pastron në mënyrë perfekte të gjithë papastertitë. Larësi...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000 ALL
Lek 1,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Awakening Face Washing Gel Bear Hug

Vendor: NATURA SIBERICA

Awakening Face Washing Gel Bear Hug

Lek 1,000

Vendor: NATURA SIBERICA

Awakening Face Washing Gel Bear Hug

Lek 1,000

Natura Siberica-Awakening Face Gel Bear Hug
Ky xhel fytyre pastron në mënyrë perfekte të gjithë papastertitë.
Larësi ka një veprim antioksidues dhe mbron lëkurën nga ndikimet mjedisore.

Duke pasur një efekt të dobishëm në metabolizmin e proteinave, yndyrave dhe
karbohidrateve, ekstrakti i xhensenit përmirëson gjendjen e lëkurës.
Ndihmon gjithashtu për të rivendosur qelizat e epidermës dhe mbron lëkurën tuaj nga
dehidratimi.

Limonnik i Sakhalin dhe vitamina C do tju japin një ndjesi freskie, si një erë e fortë Siberiane që fryn përmes Taiges.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

 Përbërësit:
Aqua, Sodium-Sulfate,
Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Pineamydopropyl
BetainePS, Rhaimnoidesamidopropyl BetaineHR, Panax Ginseng Root Extract*,
Acanthopanax Senticosus Root Extract*, Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem
Extract*, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH,
Nepeta Sibirica ExtractWH, Quercus Robur Bark Extract, Helianthus Annuus Hybrid
Oil, Humulus Lupulus Flower Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Thuja
Occidentalis Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Ascorbic
Acid/Orange/Citrus Limon/Citrus Aurantifolia Polypeptides, Benzyl Alcohol,
Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Menthol, Parfum, Citric
Acid, Caramel, CI 15985, Amyl Cinnamal.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products