Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion

Detaje mbi produktin Kokoso – Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion Lëkura e foshnjës është shumë...
Brandi: Kokoso
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,200
Lek 1,200
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion

Vendor: Kokoso

Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion

Lek 1,200

Vendor: Kokoso

Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion

Lek 1,200

Detaje mbi produktin
Kokoso – Baby Bio Organic Protective and Soothing Lotion
Lëkura e foshnjës është shumë e ndjeshme dhe e prirur për acarim. Kimikatet sintetike të përfshira në shumë produkte për fëmijë mund të irritojnë lëkurën e fëmijës madje mund të shkaktojnë dhe alergji.
Locioni Organik është produkti ideal për mbrojtjen e lëkurës së foshnjës tuaj
Vaji Organik i pa rafinuar i kokosit Bio merret ekskluzivisht nga kokosi I freskët me anë të metodës së shtrydhjes. Kjo ka ndikim të madh në ruajtjen e përbërësve të çmuar.
Baby Bio Organic Protective And Soothing është i pasur me përërës natyral Bio të cilët mbrojnë lëkurën delikatë dhe të ndjeshme të foshnjave.
100% përbërës organic.
Pa paraben.
Pa SLS dhe SLES.
Pa alkool.
Veçori të produktit
Hidraton lëkurën e foshnjës.
Qetëson acarimet.
Përshpejton rigjenerimin e lëkurës së irrituar.
Parandalon humbjen e ujit në lëkurë.
Parandalon tharjen e lëkurës.
Stabilizon nivelin e pH të lëkurës.
I përshtatshëm për të porsalindurit dhe foshnjat e lindura para kohe.
Mbron lëkurën nga skuqja e pelenave.
Përdorimi
Aplikojeni produktin në dorë dhe masazhojeni butësisht zonën që bie në kontakt me pelenat.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products