Baby Lotion with Coconut Oil

Detaje mbi produktin Kokoso – Baby Lotion with Coconut Oil Produktet natyrore të kujdesit të lëkurës të...
Brandi: Kokoso
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,200 ALL
Lek 2,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Baby Lotion with Coconut Oil

Vendor: Kokoso

Baby Lotion with Coconut Oil

Lek 2,200

Vendor: Kokoso

Baby Lotion with Coconut Oil

Lek 2,200

Detaje mbi produktin
Kokoso – Baby Lotion with Coconut Oil
Produktet natyrore të kujdesit të lëkurës të Kokoso Baby përmbajnë vaj organik të kokosit me cilësi të lartë. Vaji i kokosit është një nga mënyrat më të përshtatshme për të mbrojtur lëkurën e fëmijës suaj. Ky vaj çudibërës natyral është përdorur në vendet tropikale për shumë vite për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën. Vaji i pastër i kokosit përmban një përbërës unik të acideve yndyrore, acidit lirik (ky përbërës magjik shërues gjendet edhe në qumështin e gjirit), si dhe acid kaprilik dhe acid kaprik. Këto acide yndyrore speciale, të cilat përbëhen nga molekula shumë të vogla dhe lehtësisht të absorbueshme, relaksojnë dhe hidratojnë lëkurën e foshnjës tuaj.
Baby Lotion me bazë bimore hidraton dhe zbut menjëherë lëkurën e foshnjës tuaj. Kokosi dhe vaji i bajames së ëmbël zbutin dhe ushqejnë lëkurën ndërsa sheqernat bimorë natyral (*) përmirësojnë në mënyrë aktive funksionin e barrierës së lëkurës dhe ndihmojnë në parandalimin e humbjes së ujit.

Veçori të produktit
I përshtatshëm për lëkurën e të porsalindurit, të ndjeshme dhe të prirur për ekzemë.
Vegan.
Nuk përmban asnjë substancë të dëmshme.
99% përbërës organik.
Testuar dermatologjikisht.
Pa alergjen.
(*) Sheqernat bimor: Sheqeri bimor i ngjashëm me mjaltin, është një aktiv natyror i cili nxit hidratimin e lëkurës ësi dhe përmirëso barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products